Gra i aplikacja

Jak mieszkańcy Sosnowca chcieliby, aby wyglądało ich miasto za 20 lat i jak chcieliby się w nim czuć? Co Sosnowiec mógłby zrobić inaczej?

Gra komputerowa

Tworzymy grę komputerową specjalnie dla Twojego ukochanego miasta! W wirtualnym Sosnowcu to Ty decydujesz o tym, jak poprawić jakość życia codziennego mieszkańców i sprawić, aby miasto to było wymarzonym miejscem do zamieszkania. Testowanie gry rozpocznie się wiosną 2017 roku. Wypatruj informacji o premierze rynkowej gry dla Sosnowca w 2018 roku.

Gra nie powstaje wyłącznie do celów rozrywkowych. Informacje w niej zawarte są prawdziwe, a dokonywane przez graczy wybory pokazują rzeczywisty wpływ różnych decyzji na środowisko. Rozwiązania i zwycięskie strategie proponowane przez graczy stworzą społecznościową wizję przyszłości miasta.

Aplikacja mobilna

Jesteśmy w trakcie tworzenia aplikacji mobilnej dla Sosnowca, która umożliwi wybór mniej zanieczyszczonych – i tym samym zdrowszych – tras miejskich przemieszczana się w meście. Testowanie aplikacji rozpocznie się w okolicach Świąt Bożego Narodzenia 2016. Wypatruj informacji o premierze rynkowej aplikacji dla Sosnowca w 2018 roku.

Aplikacja mobilna pomoże użytkownikom dokonywać wyborów tras przemieszczania się po mieście, które w mniejszym stopniu negatywnie wpływają na ich zdrowie. Tym samym umożliwi ona dokonywanie zdrowszych wyborów życiowych, wskaże obszary miejskie, w których mieszkańcy są najbardziej narażeni na zanieczyszczenia oraz podpowie, jakie czynności należy podjąć, aby chronic swoje zdrowie.