Plan opracowany dla miasta Sosnowca w ramach realizacji projektu ClairCity

Co możemy zrobić?

Mieszkańcy Sosnowca podejmują działania. Oto jak możesz.

Grać w grę

Czy potrafisz uratować Sosnowiec?

Pobierz grę i zagraj teraz!       

ClairCity Skylines to nowa darmowa gra, w której jesteś szefem Sosnowca. Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie miastem przez następne 50 lat. Jakie wybory wybierzesz dla miasta? Czy możesz uszczęśliwić mieszkańców i uniknąć bankructwa? Podziel się swoimi doświadczeniami na Facebooku.

 

Szerzyć świadomość

Pobierz i udostępnij, promując czyste powietrze.

  

Podejmij wyzwanie biurowe!

Oprócz gry mamy aplikację specjalnie dla organizacji i pracowników. Aplikacja pomaga zachęcić firmy i inne organizacje do określenia, w jaki sposób podróż wpływa na ich wydajność i dobre samopoczucie pracowników.

Użytkownicy indywidualni po pobraniu aplikacji mogą wybrać, czy będą z nią współpracować, aby zrozumieć swoje osobiste narażenie na zanieczyszczenie powietrza i wpływ na zdrowie. Używamy danych aplikacji, aby zademonstrować wpływ zanieczyszczenia na całe nasze życie i pomóc decydentom miejskim zaplanować lepszą przyszłość dla każdego miasta partnerskiego.

Pobierz aplikację

 

Przeglądaj i dziel się historiami od lokalnych mieszkańców!

Zobacz wszystkie nasze filmy na

LOKALNE WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Wszystkie nasze działania pomagają nam zbierać opinie mieszkańców, zrozumieć wyjątkowe problemy, przed którymi stoi Sosnowiec, i informować miasto o tym, co może zrobić, aby poprawić życie mieszkańców.